Návěsy

Traktorové návěsy PRONAR o nosnosti do 5000 kg jsou vhodné pro menší zemědělské podniky, vinařství, komunální služby a jiné. Návěsy jsou celokovové, třístranně sklopné se stabilním kulovým systémem. Návěs má centrální odjištění bočnic od podlahy. Návěsy PRONAR mají snadnou demontovatelnost bočnic i sloupků. Ergonomické kované zámky umožňující libovolné otevírání bočnic. V zadním čele návěsu je vždy výsypné stavitelné okno. Návěsy mají v základním vybavní parkovací brzdu, zakládací klíny a světelná instalace. Přístupový žebřík na korbě vně a vnitřní nášlapy. Návěs o nosnostech 2 - 5 tun má pevnou nápravu. 

Traktorové návěsy PRONAR o nosnosti do 14500 kg jsou vhodné pro veškeré zemědělské podniky, které kladou důraz na kvalitu, užitnou hodnotu a cenu. Stroje jsou již ve standardu vybavené doplňky, za které musíte u konkurence připlácet.
Návěsy jsou celokovové, třístranně sklopné se stabilním kulovým systémem. Návěs má centrální odjištění bočnic od podlahy. Návěsy PRONAR mají snadnou demontovatelnost bočnic i sloupků. Ergonomické kované zámky umožňující libovolné otevírání bočnic. V zadním čele návěsu je vždy výsypné stavitelné okno. Návěsy mají v základním vybavní parkovací brzdu, zakládací klíny a světelná instalace. Přístupový žebřík na korbě vně a vnitřní nášlapy. Návěsy o nosnostech 7 - 14,5 tuny mají listově odpružené nápravy. Samozřejmostí je i bohatá výbava za příplatek.

Traktorové návěsy PRONAR ve skořepinovém provedení tzv. vany o nosnosti do 24000 kg. Traktorový návěs PRONAR T 669 v provedení dozadu sklopném resp. varianta návěs PRONAR T 669/1 dvoustranně a třístranně sklopný patří mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější návěsy v ČR. Další zajímavý sklápěcí návěs je PRONAR T 700. Sklápění návěs za traktor T700 má bohatou doplňkovou výbavu možnost provedení o rychlosti 40 km/h. Sklápění návěsu je pouze dozadu. Návěs T 679 je další variantou v provedení tandem. Kompletní řadu sklápěcích návěsů jednostranných uzavíré tridem návěs PRONAR T 682 o nosnosti 24000 kg.

Ve standardu u našich návěsů naleznete kola, nástavky, 2 okruhové brzdy, blatníky zadních kol, klíny, zadní výsypný otvor, průhledy v čele korby, dle daného typu návěsu. Za příplatek je možno objednat jiné typy kol a nástavek, silo verze, plachtu, balkon, ruzné typy závěsů a další doplňky potřebné k vaši spokojnosti. Vše naleznete specifikováno u jednolivých typů.

 

Záznamy nebyly nalezeny...