Kontakt

Redos spol. s r. o.
731 168 709

Sklizeň pícnin

 
1
1111
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem


Kód: GPDF

šířka pokosu stavitelná pryžovými kotouči v rozmezí 1 až 1.2 m, agregace za jakýkoliv traktor prostým otočením převodovky pro požadované otáčky PVH, jednoduché pružinové odlehčení lišty, pracovní rychlosti až 15 km/hod, při výborném kopírování a vhodnému přítlaku lišty na podloží, pracovní disky pro míjivost kamení s minimalizací poškození pracovních talířů, spodní plazy z otěruvzdorné oceli Hardox, na přání kondicionér nebo mačkací válce.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GPDK/PDT

Zesílená žací lišta (s pevností 50 Hrc), kopírovací plazy z tvrzené protiotěrové oceli HARDOX (demontáž dvěmi šrouby), plynulá regulace výšky kosení 5 až 7 cm, nože se zvětšenou délkou do 115 mm, variabilní shrnovače formující rovný řádek pokosu o šířce umožňující jeho bezprostřední sběr, hydraulický mechanismus sklápění stroje do transportní polohy, povrch disků vytvrzen navařením proti poškození kamenem, rychlá, snadná a bezpečná výměna nožíků bez použití dodatečného nářadí. Při silném nárazu dojde maximálně k poškození klínků (10x8) v hřídeli rotoru - snadná a rychlá oprava bez nutnosti rozebírání celé lišty. Pohon žacích lišt americkými kardany Waesler s ochranou lišty třecí spojkou. Pro profesionální práci doporučujeme provedení stroje se středovým uchycením lišty, jež garantují dokonalé kopírování terénu, rovnoměrné rozložení zatížení na celou lištu.
K výhodám patří rovněž možnost práce na svazích se sklonem až 240. Lišty se středovým uchycením jsou chráněny při najetí na nízkou překážku hydraulickou pojistkou, která automaticky sklopí lištu dozadu o 300, při současném zdvihu celé lišty od podloží o cca 70 cm!! Následně se samočinně vrací do pracovní polohy. 

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GBK/BBK

BK - kladívkové rozbíječe lze agregovat čelně i za traktor do 3 bodového závěsu, stranové hydraulické vysubnutí, regulace výšky bočními vodícími plazy, dřevní nálet do síly 10 cm, otěruvzdorné a vysko pevnostní kladívko se záběrem 14 cm s vlastní hmotnosti 1 kg, vnitřní otěruvzdorná výztuha, otáčky vývodového hřídele 1000 ot./min, průměr bubnů dle záběru 133 mm (BK 110 a BK 140) a 152 mm (pro BK 160) a ostatní 160mm.

BBK - stranový výsun na pantografu - míjení překážek (patníky, dopravní značky, sloupy osvětlení, stromy) bez nutnosti změnu směru jízdy, agregace před nebo za traktorem, hydraulické ovládání a nastavení pracovní polohy s možnosti mulčování při vychýlení, se stranovým posunem do 1810 mm, mechanická pojistka při drcení materiálu do síly až 10 cm, šroubové zajištění kladívek na hřídeli, centrální zavěšení

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GPWP

PRONAR PWP 530
Čtyř rotorový obraceč o pracovním záběru 5.2 metrů s potřebou tažného prostředku od 30 k.

PRONAR PWP 770
Šesti rotorový obraceč o pracovním záběru 7.6 metrů s potřebou tažného prostředku od 50 k.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GZ245/Z254/1

PRONAR Z 245 samonakládací ovíječ balíků, ketrý nepotřebuje pomoc dalšího stroje, jako čelní či jakýkoliv jinný nakladač. Ovíječka balíků PRONAR Z 245 zaručuje rychlou a snadnou práci. Určen pro ovíjení kulatých balíků senáže do průměru 180 centimetrů, šířky 150 centimetrů a hmotnosti maximálně do 1100 kilogramů. Pohon všech činností je odvozen od vnějšího hydraulického okruhu traktoru.

Ovládání práce se provádí pomocí přenosného hydraulického rozvaděče nebo pomocí bowdenového ovladače umístěného v traktoru. Nakládací rameno poháněné pístnicí nakládá balík rovnou na stůl, kde se provádí samotné ovinutí.

Pro ovíjení balíků lze použít fólii o šíři 500 i 750 mm. Podavač fólie je montován na rám ovíječe a počítadlo balíků se umísťuje do traktoru k obsluze.

Tažená s nakládáním, do průměru balíků 180 cm, šíře fólie 50/75 cm, maximální šíře balíků 150 cm, hmotnost balíků do 1.000 kg, naložení balíků pomocí bočních vidlí, počítadlo ovinutí, bowdenové nebo hydraulické ovládání, rameno  pro otočení balíků při vykládce, automatické navádění a uříznutí fólie, vlastní hmotnost 2 070 kg

Z 245/1 - samonakládací ovíječka kulatých balíků s čelním nakládáním. 

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GDF 18 D
Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GDF 18 V
Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GMASTER D/V
Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GDF 17/19 Z
Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GZKP

PRONAR ZKP 300 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 3 metry, osazený osmi rameny. Na každém pracovním ramenu jsou tři podvojné shrnovací palce. Pojezdová kola jsou dvě pneumatická. Minimální tažný prostředek je 15 kW (20 k) a vlastní hmotnost 285 kg.

PRONAR ZKP 350 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 3,5 metrů, osazený devíti rameny. Na každém pracovním ramenu jsou tři podvojné shrnovací palce. Pojezdová kola jsou dvě pneumatická. Minimální tažný prostředek je 19 kW (25 k) a vlastní hmotnost 315 kg.

PRONAR ZKP 420 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 4,2 metrů, osazen jedenácti rameny Na každém pracovním ramenu jsou čtyři podvojné shrnovací palce. Shrnovač ZKP 420 je aktivně zavěšený díky výkyvné hlavici zlepšující manévrovatelnost a kopírování terénu, jakož i dvěma amortyzátory vibrací zvyšující komfort práce, kteréžto zároveň pomáhají udržet centrální nastavení stroje za traktorem. Pojezdová soustava se skládá ze čtyř tandemových pneumatických kol. Minimální tažný prostředek je 22 kW (30 k) a vlastní hmotnost 500 kg.

PRONAR ZKP 800 - Dvojrotorový, hydraulicky stavitelný pracovní záběr v rozmezí od 7 do 8 metrů s mechanickou blokádou nastavené pracovní šíře. Šířka shrnutého středového řádku se pohybuje v rozmezí od 0,9 do 1,9 metrů. Výkyvný závěs umožňuje udržet žádaný směr stroje za traktorem. Zadní řiditelné kola hlavního nosného rámu zlepšují manévrovatelnost a tandemová kola vlastních pracovních rotorů zaručují dokonalé kopírování a udržení patřičného směru pojezdu a práce za traktorem. Výkyvné uložení pracovních rotorů umožňuje příčné i podélné kopírování terénu a vede k dokonalému sběru píce. Shrnovač má standard i ruční regulaci výšky shrnování, a taktéž hydraulické synchronizované skládání a rozkládání pracovních rotorů.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GSTRECH-O-MATIC

Lineární ovíječ balíků od kanadského výrobce Stretch-O-Matic přináší revoluční řešení ovíjení a konzervaci balíků senáže. Balíky jsou postupně ovíjeny tradiční fólií pouze po svém obvodu, s následným uložením v řádek na sebe plynule a těsně navazujících balíků. Tímto systémem balení dochází k nezpochybnitelné úspoře stretchové fólie v řádu 55%. Každý balík je spolehlivě dvakrát obalen, přičemž čela balíků k sobě těsně doléhají.

Kontinuální ovíječ je poháněn vlastním benzínovým motorem o výkonu 10 kW při spotřebě cca 2 l za hodinu.

Obsluha je buďto manuální vedle stroje, nebo plně automatická i s možností dálkového ovládání. Dálkový ovladač lze mít v traktoru s čelním nakladačem, případně v jiné manipulační technice sloužící k nakládání balíků do stroje a ovládat celé ovíjení pouze touto osobou.

Po umístění balíku na stroj čelním nakladačem je balík posunut beranem do ovíjecí komory stroje a ovinut dvěmi podavači fólie při současným posunu celého stroje odvozeného od pojezdových kol.Po ovinutí se stroj automaticky zastaví a čeká na následný balík. Po naložení dalšího balíků jsou již předešle ovinuté balíky tlačeny v celistvý řádek. Samotný proces ovíjení je velice rychlý – cca 16 sekund. Výkonová kapacita balení je odvislá od přísunu balíků, ovíječ je schopen při plynulém provozu zabalit za hodinu až 140 balíků.

Ovíječ je přizpůsoben pro kulaté balíky o maximální šířce do 152 cm, a průměrech balíků až do 183 cm. Mimoto si snadno poradí i s hranatými balíky o rozměrech až do 125 x 168 cm.

Velice šetrná funkce stroje se odráží v minimální spotřebě fólie při zaručení kvalitního procesu fermentace.

Výrobce: Strech-O-Matic
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GZ LISY

Z 543 – pevná tyčová komora 120x120 cm, šířka sběrače 180 cm, vázání do provázku i sítě, dvojí vázání (dvěma jezdci pro krátký materiál), pohon vázání hydromotorem, ovládání komory a výšky sběrače bovdenovým ovladačem z traktoru, kola 400/60-15.3. Kardan se střižnou spojkou, centrální mazání, akusticko-světelná signalizace naplnění,výkonnost 30 bal/hod, hmotnost 2.250 kg, celkové rozměry 3.56x2.45x2.04 m, tažný prostředek 50 k   


Z 597 – pevná válco-tyčová komora 120x120 cm, šířka sběrače 180 cm, vázání sít, pohon vázání hydromotorem, ovládání komory, sběrače a řezání 14-cti noži hydraulické z traktoru, kola 400/60-15.3. Kardan se střižnou spojkou, centrální mazání, akusticko-světelná signalizace naplnění, výkonnost 30 bal/hod, hmotnost 2.450 kg, celkové rozměry 3.81x2.45x2.20 m, tažný prostředek  min.80 k

Výrobce: Ursus
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GZ586

Tažená ovíječka pracuje na principu ovíjení s automatickým naváděním a odstřihováním fólie, Tato ovíječka pracuje na systému zepředu dozadu, takže se po poli pohybuje stejným směrem jako lis, ve směru lisování a ne napříč. Díky vybavení stavěčem balíků se balíky stavějí na čelo, což výrazně snižuje možnost poškození fólie a ve svažitém terénu nedochází k jejich odkutálení. Balíky je rovněž možno vyklápět standartně, tzn. vyklopit dozadu. Ovládání ovíječky je automatické. Pohon nakládání, ovíjení a vykládky je hydraulický, ovládaný z traktoru elektronickým ovladačem. Balik se naloží pomocí předního nakládacího ramene a po dobu převozu balíku na okraj pole je možno provádět ovíjení. Později se balík vyklopí na určené místo. V zadní části je hydraulický stavěč balíků. Pro ovíjení je možno použít folii 50 nebo 75cm, přestavení oje z přepraví do pracovnípolohy je hydraulické 

Výrobce: Ursus
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GZ511

Z 511 – vysokotlaký lis odvozen z Deutz-Fahr, pro sběr sena a slámy do kvádrových balíků o rozměrech 36x46 cm se stavitelnou délkou balíků od 30 do 130 cm, prstový sběrač s vyhnutými palci, odlehčení sběrače podpůrným vodícím kolem, pomocí stavitelné pružiny, plynulý tok materiálu do lisovací komory pomocí šneku spolu s vidlemi, kde je stovkou taktů za minutu lisován, stupeň slisování a délku balíku lze kontinuálně nastavit, vázací aparát fy. RASSPE při minimální potřebě údržby, chráněn střižnými šrouby na sběrači, přetěžovacími lamelami na náhonu, ozubenou spojkou na setrvačníku a mechanickým systémem při nesprávné práci vázacích jehel, mechanické počítadlo balíků, mechanická oj, stavitelná z traktoru, celkové rozměry: 4.170 x 2.420 x 1.620 mm, hmotnost 1.330 kg, šířka sběrače 1.850 mm, propustnost 30 t/hod, tažný prostředek 30 k, vázací špagát-sisalový 4 500-6 700 Tex; polypropylenový 2 500-3 300 Tex

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole