Kontakt

Redos spol. s r. o.
731 168 709

Sekačky

Výběr odpovědné žací lišty její správné nastavení a agregace se správným traktorem má rozhodující vliv na kvalitu a ekonomiku sečení. Moderní žací lišty musí zaručovat dokonalé kopírování terénu (správné nastavení lišty vůči podloží), čistý a elastický skos, odpovídající výšku sečení a vlastní výkonnost. Tito činitelé mají rozhodující vliv na jakost produkovaného krmiva v zemědělských provozech. Novodobé technické řešení užité v žacích lištách značky PRONAR splňuje nejvyšší kritéria a proto i práce s nimi je snadnější. Žací lišty PRONAR projektoval a konstruoval kolektiv nejlepších konstruktérů.

V pohonech žacích lišt PRONAR jsou užity převodovky nejvyšší kvality a jakosti jako i samotná žací lišta Comer. Tyto lišty a převodovky jsou běžně u největších a nejprestižnějších výrobců žacích strojů na a po celém světě.

Centrální zavěšení zadní žací lišty vede k rovnoměrnému přítlaku na podloží. Třístupňový systém regulace odlehčovacích pružin garantuje nastavení optimálního přítlaku na podloží. Přechod z transportní do pracovní polohy se provádí snadno pomocí hydraulické pístnice. Velký rozsah vychýlení a sklonu lišty usnadňuje práci na nerovných až strmých terénech Lehká a přitom pevná konstrukce lišt je vyrobena z vysokojakostních materiálů

Diskové žací lišty s kondicionérem. Během práce lišty s kondicionérem se současně láme sklízený materiál a formuje do řádku. Lámací prsty na rotoru lamače rozvrstvují stébla zkosené píce a kovové shrnovače směřují protékající pokos do řádku, jehož šířka je stavitelná v rozmezí od 1.5 do 2.15 metrů. Průchod lamačem pozitivně působí na stébla rozrušením povrchové vrstvy, čímž se nezanedbatelně urychluje proces sušení. Kondicionér je poháněn bezprostředně s převodovky pohonu lišty pomocí duplex řetězu s pružinovým napínáním. Pružinové šponování zaručuje i při velkém náporu a průchodu materiálu, že je plynulý. Otáčky hřídele kondicionéru se pohybují okolo 800 ot/min. Samotné palce lamače, podvojné, odpružené, jsou spirálně umístěné. Intenzitu lámání lze regulovat pomocí přestavění táhla na krytu samotného kondicionéru.

 
1
1111
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem


Kód: GPDF

šířka pokosu stavitelná pryžovými kotouči v rozmezí 1 až 1.2 m, agregace za jakýkoliv traktor prostým otočením převodovky pro požadované otáčky PVH, jednoduché pružinové odlehčení lišty, pracovní rychlosti až 15 km/hod, při výborném kopírování a vhodnému přítlaku lišty na podloží, pracovní disky pro míjivost kamení s minimalizací poškození pracovních talířů, spodní plazy z otěruvzdorné oceli Hardox, na přání kondicionér nebo mačkací válce.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GPDK/PDT

Zesílená žací lišta (s pevností 50 Hrc), kopírovací plazy z tvrzené protiotěrové oceli HARDOX (demontáž dvěmi šrouby), plynulá regulace výšky kosení 5 až 7 cm, nože se zvětšenou délkou do 115 mm, variabilní shrnovače formující rovný řádek pokosu o šířce umožňující jeho bezprostřední sběr, hydraulický mechanismus sklápění stroje do transportní polohy, povrch disků vytvrzen navařením proti poškození kamenem, rychlá, snadná a bezpečná výměna nožíků bez použití dodatečného nářadí. Při silném nárazu dojde maximálně k poškození klínků (10x8) v hřídeli rotoru - snadná a rychlá oprava bez nutnosti rozebírání celé lišty. Pohon žacích lišt americkými kardany Waesler s ochranou lišty třecí spojkou. Pro profesionální práci doporučujeme provedení stroje se středovým uchycením lišty, jež garantují dokonalé kopírování terénu, rovnoměrné rozložení zatížení na celou lištu.
K výhodám patří rovněž možnost práce na svazích se sklonem až 240. Lišty se středovým uchycením jsou chráněny při najetí na nízkou překážku hydraulickou pojistkou, která automaticky sklopí lištu dozadu o 300, při současném zdvihu celé lišty od podloží o cca 70 cm!! Následně se samočinně vrací do pracovní polohy. 

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole