Kontakt

Redos spol. s r. o.
731 168 709

Shrnovače

 
1
1111
Značky

Kód: GZKP

PRONAR ZKP 300 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 3 metry, osazený osmi rameny. Na každém pracovním ramenu jsou tři podvojné shrnovací palce. Pojezdová kola jsou dvě pneumatická. Minimální tažný prostředek je 15 kW (20 k) a vlastní hmotnost 285 kg.

PRONAR ZKP 350 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 3,5 metrů, osazený devíti rameny. Na každém pracovním ramenu jsou tři podvojné shrnovací palce. Pojezdová kola jsou dvě pneumatická. Minimální tažný prostředek je 19 kW (25 k) a vlastní hmotnost 315 kg.

PRONAR ZKP 420 - Jednorotorový shrnovač, pracovní záběr 4,2 metrů, osazen jedenácti rameny Na každém pracovním ramenu jsou čtyři podvojné shrnovací palce. Shrnovač ZKP 420 je aktivně zavěšený díky výkyvné hlavici zlepšující manévrovatelnost a kopírování terénu, jakož i dvěma amortyzátory vibrací zvyšující komfort práce, kteréžto zároveň pomáhají udržet centrální nastavení stroje za traktorem. Pojezdová soustava se skládá ze čtyř tandemových pneumatických kol. Minimální tažný prostředek je 22 kW (30 k) a vlastní hmotnost 500 kg.

PRONAR ZKP 800 - Dvojrotorový, hydraulicky stavitelný pracovní záběr v rozmezí od 7 do 8 metrů s mechanickou blokádou nastavené pracovní šíře. Šířka shrnutého středového řádku se pohybuje v rozmezí od 0,9 do 1,9 metrů. Výkyvný závěs umožňuje udržet žádaný směr stroje za traktorem. Zadní řiditelné kola hlavního nosného rámu zlepšují manévrovatelnost a tandemová kola vlastních pracovních rotorů zaručují dokonalé kopírování a udržení patřičného směru pojezdu a práce za traktorem. Výkyvné uložení pracovních rotorů umožňuje příčné i podélné kopírování terénu a vede k dokonalému sběru píce. Shrnovač má standard i ruční regulaci výšky shrnování, a taktéž hydraulické synchronizované skládání a rozkládání pracovních rotorů.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole