Kontakt

Redos spol. s r. o.
731 168 709

Nesená

 
1
1111
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem


Kód: GMS

Rozmetadla typu MS

Rozmetadla umělých hnojiv pro menší a střední farmy. Pohon rozmetacích kotoučů od vývovodé hříde, gravitační aplikace hnojiva na nerezové rozmetací talíře. Možnost také tento stroj upravit pro aplikaci hnojiv do vinic a sadů.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GMX

Rozmetadla typu MX

Rozmetadla pro střední a velké firmy. Gravitační spád hnojiva na rozmetací kotouče. Objem až do 3 000 l. Vše plně mechanické. Nastavení dávky hnojení pomocí tabulky. Široká paleta příslušenství. Pracovní záběr až 36m, vrchní síto zásobníku.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GMXL

Rozmetadla typu MXL

Dvoukotoučové nesené rozmetadlo průmyslových hnojiv typu MXL je určeno k rozmetání práškových a granulovaných hnojiv.Je uzpůsobeno k agregaci s traktory vybavenými tříbodovým závěsem kategorie 2 ISO. Kotoučové odstředivé rozmetací ústrojí poháněné od vývodové hřídele traktoru zajišťuje rozhoz od 12 do 36 m. Pro toto rozmetadlo je charakteristická vysoká kvalita provedení, přesnost rozhozu a dlouhodobé provozní využití.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GPRONAR2

Rozmetadla PRONAR

Rozmetadla minerálních hnojiv se standardně agregují do zadního tříbodového závěsu traktoru kategorie I a II. Plastová násypka ve dvou velikostech 300 a 500 l, jeden plastový kotouč poháněný přes italskou převodovku fy. Commer, kardanem. Rozmetací lopatky jsou plastové, stavitelné pro rozhoz od 4 do 14 metrů. Vnitřní míchadlo zaručuje pravidelné dávkování s možností i jen jednostranné regulace pomocí táhel se stupnicí, s dávkou od 10 až do 2.000 kg na hektar. Vlastní hmotnost rozmetadla je 80, resp. u většího typu 90 kg. Rozmetadlo lze dodatkově osadit horním plastovým víkem se zajištěním proti spadnutí.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole