URSUS

Rozmetadla chlévské mrvy polského výrobce URSUS, jsou určeny pro malé, střední i velké farmy, dle tonáže od 4.5 do 14 tun. Spolehlivě a kvalitně rozmetají chlévskou mrvu, kompost či rašelinu. V nižších tonážích na jedné nápravě, ve vyšších na tandemové.
Rozmetadla lze osadit různorodými rozmetacími ústrojími – od jedno či dvou šnekovém ve vodorovném provedení až po dva či čtyři svislé šneky. Pohon podlahového řetězového dopravníku může býti mechanický nebo hydraulický.
V tonáži 8 a 14 tun vystupuje korba v dřevěném provedení, kdy svou přirozenou a naturální konzervací se zvyšuje životnost korby až na dvojnásobek. Přínosem rovněž je tišší chod stroje. Veškeré rozmetadla se agregují do spodního závěsu Hitch. V tonáži od 8 tun (včetně) hydraulická gilotina v ceně.

 

Nejprodávanější

1
2112
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • fe Kód: GN265
  8000kg a 10000kg
  Expedice 1-2 dny

  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: Ursus
 • rozm Kód: GN228
  Jednoosé 4500kg
  Expedice 1-2 dny

  Jedno nápravpvý, rozmetací ústrojí dvou šnekové ve vodorovném provedení s lopatkami nebo šneky pohon podlahového řetězového dopravníku mechanický, brzdy 2 hadicové pneumatické, ruční brzda, dvou řetězový lištový podlahový dopravník, silniční osvětlení.


  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: Ursus
 • rfw Kód: GN218
  Tandem 6000kg
  Expedice 1-2 dny

  2 nápravový, pohon podlahového řetězového dopravníku mechanický nebo hydraulický, čtyř řetězový lištový podlahový dopravník, brzdy 2 hadicové pneumatické, kloubový náhon v ceně, silniční osvětlní.


  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: Ursus

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem