Nesené

 

Nejprodávanější

1
2112
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • EKO Kód: GEKO
  EKO
  Expedice 1-2 dny

  NESENÉ POSTŘIKOVAČE Řada EKO -  Pro malé a střední podniky, vyniká svou jednoduchostí, 3 dilná nádrž, ramena složená do obdelníku manuálně, ruční nastavení výšky postřikování. Čerpadlo UDOR. Atest po dobu 5 let. označení CE na štítku. Armatura ramen z kyselinám odolného kovu. Široká paleta doplňků. Nesené postřikovače osazené vždy třídílnou polyetylénovou nádrží, s vnitřním proplachem a vnitřním ředičem chemických prostředků, 5 či 7 sekční rozvaděč, manometr, membránové čerpadlo Zeta či Udor.


  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: UNIA
 • LUX Kód: GLUX
  LUX
  Expedice 1-2 dny

  NESENÉ POSTŘIKOVAČE Řada LUX-  Řada postřikovačů  s hydraulickým rozkládáním i zdvihem ramen, trapézová stabilizace, složení ramen se provádí do kříže, čerpadlo Zeta 100/140, nádoba na čistou vodu, tryska co 50cm, manuální ovládání sekcí. Počet sekcí 5.


  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: UNIA
 • rex Kód: GREX
  REX
  Expedice 1-2 dny

  NESENÉ POSTŘIKOVAČE Řada REX- Řada postřikovačů  s hydraulickým rozkládáním i zdvihem ramen. Složení ramen se provádí kolmo k zemi. V základní výbavě nádoba na čistou vodu a nádoba na vnější ředění chemických prostředků. Hydraulicky stavitelná a rozkladatelná ramena, vahadlová stabilizace, atest. Na přání trysky triplex.


  1 Kč bez DPH
  1 Kč
     
  Značka: UNIA

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem