Kontakt

Redos spol. s r. o.
731 168 709

Rozmetadla

 
1
1111
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem


Kód: GN265
Výrobce: Ursus
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GAPOLLO

Apollo
Rozmetadla chlévské mrvy, kompostu a ostatních statkových hnojiv. Jedna pevná náprava s pevnými koly pro průjezd i podmáčeným terénem. Listově odpružená oj pro vyšší komfort jízdy. Pohon rozmetacích válců pomocí vývodové hřídele, pohon dopravníku pomocí hydromotorů s plynulým nastavením rychlosti. Jištění proti přetížení. Více variant pracovních adaptérů. Možnost gilotíny, či zadní clony.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GN-221/N-264

N-221/4-4 - N-221/4-3 - Dvounápravové rozmetadlo, ocelová podlaha, tandemové odpružení, pneumatické brzdy, ruční brzda, boční stěny 8 mm, zadní hydraulické čelo, konstrukční rychlost 30 km, traktor 80k, osvětlení 12V, kardan, celopozinkované.

N-221/3-8 - Pozinkované, ocelová podlaha, rozmetací ústrojí odnímatelné, možno nahradit zadním čelem a po demontování nástavby, je možno využít jako velkoobjemový návěs, vzduchové brzdy, ruční brzda, podpůrná noha s kolečkem, osvětlení 12V, kardan.

Rozmetadlo N-264 - Dvounápravové, tandemové odpružení, pneumatické dvouhadicové brzdy, ruční brzda, vanová korba, podlaha 4 mm, stěny 3 mm, rám a adapter pozinkované, vana malovaná, adaptér s dvěma horizontálními válci, a dvěma kotouči, rozhoz až 25 m, pohon hydarulický, zadní hydraulická stěna.

Výrobce: Cynkomet
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GN228

Jedno nápravpvý, rozmetací ústrojí dvou šnekové ve vodorovném provedení s lopatkami nebo šneky pohon podlahového řetězového dopravníku mechanický, brzdy 2 hadicové pneumatické, ruční brzda, dvou řetězový lištový podlahový dopravník, silniční osvětlení.

Výrobce: Ursus
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GDZIK

Dzik - Minirozmetadlo, pozinkované, za malotraktory, ocelová podlaha, pohon rozmetacího ústrojí od pojezdových kol, podpůrná noha s kolečkem, automobilový závěs.

Výrobce: Cynkomet
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GN-223

N-233/4,5,6 - Pozinkované, ocelová podlaha pozinkovaná, konstrukční rychlost 30 km/h, traktor 45k, demontovatelné metací zařízení, nahraditelné zadním výklopným čelem, vzduchové brzdy, ruční brzda, podpůrná noha s kolečkem, přední ochranná síťka, osvětlení 12V, kardan.

N-233/4 A4VS - Vertikální 4 bubnový šnek, sklopné boční stěny, boční stěny 500 mm.

N-233/5,6 - boční stěny 750 mm

Výrobce: Cynkomet
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GMS

Rozmetadla typu MS

Rozmetadla umělých hnojiv pro menší a střední farmy. Pohon rozmetacích kotoučů od vývovodé hříde, gravitační aplikace hnojiva na nerezové rozmetací talíře. Možnost také tento stroj upravit pro aplikaci hnojiv do vinic a sadů.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GMX

Rozmetadla typu MX

Rozmetadla pro střední a velké firmy. Gravitační spád hnojiva na rozmetací kotouče. Objem až do 3 000 l. Vše plně mechanické. Nastavení dávky hnojení pomocí tabulky. Široká paleta příslušenství. Pracovní záběr až 36m, vrchní síto zásobníku.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GMXL

Rozmetadla typu MXL

Dvoukotoučové nesené rozmetadlo průmyslových hnojiv typu MXL je určeno k rozmetání práškových a granulovaných hnojiv.Je uzpůsobeno k agregaci s traktory vybavenými tříbodovým závěsem kategorie 2 ISO. Kotoučové odstředivé rozmetací ústrojí poháněné od vývodové hřídele traktoru zajišťuje rozhoz od 12 do 36 m. Pro toto rozmetadlo je charakteristická vysoká kvalita provedení, přesnost rozhozu a dlouhodobé provozní využití.

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GMXL2
Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GPRONAR

Rozmetadla chlévské mrvy PRONAR

Vyjma nejmenší verze na odpružených tandemových nápravách, standard celokovové s podporou oje, předním ochranným síte, pevným závěsem s otočným spodním okem 50 mm, podlahové řetězové dopravníky s 14-cti mm oky, převodovky pohonů fy. Bondioli - Pavesi, hydraulická zadní stěna a krycí zadní čelo (10 tun) u verze 12 a 14 tun ve standardu, pohon rozmetacího adaptéru kardanem; řetězového dopravníku-gilotiny-podpůrné nohy-krycí clony čtyřmi vnějšími okruhy traktoru, dvouhadicové pneumatické brzdy, dvousložkový chemický nátěr odolný vůči UV záření s vysokou životností, barva podvozku červená RAL 3000 Pronar, barva korby RAL 6010 Pronar.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GPRONAR2

Rozmetadla PRONAR

Rozmetadla minerálních hnojiv se standardně agregují do zadního tříbodového závěsu traktoru kategorie I a II. Plastová násypka ve dvou velikostech 300 a 500 l, jeden plastový kotouč poháněný přes italskou převodovku fy. Commer, kardanem. Rozmetací lopatky jsou plastové, stavitelné pro rozhoz od 4 do 14 metrů. Vnitřní míchadlo zaručuje pravidelné dávkování s možností i jen jednostranné regulace pomocí táhel se stupnicí, s dávkou od 10 až do 2.000 kg na hektar. Vlastní hmotnost rozmetadla je 80, resp. u většího typu 90 kg. Rozmetadlo lze dodatkově osadit horním plastovým víkem se zajištěním proti spadnutí.

Výrobce: Pronar
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GRCW

RCW -  Pro vápno či granulované hnojiva a minerály, vápno v rozmezí 8 až 16 metrů, granulátů 10 až 36 metrů, nastavení šíře rozhozu změnou úhlu lopatek, průměr rozmetacích kotoučů 600 mm pracujících při 700 otáčkách za minutu, pásový nebo řetězový dopravník, pohon dopravníku od ostruhového kola, bezestupňová clona dávky, rozmetací kotouče a lopatky z nerezu poháněné mechanicky od náhonu traktoru, světelná instalace, pneumatická brzdová soustava, horní či spodní závěs s podpůrnou nohou a kotouč pro krajní rozmetání.  V nosnostech 5.500 a 7.500 l lze na velkých kolech se stavitelným rozchodem, tyto modely jen gumový podlahový dopravník, hnaný hydraulicky. 10.000 litrová verze má tandemovou odpruženou nápravu. 

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GN218

2 nápravový, pohon podlahového řetězového dopravníku mechanický nebo hydraulický, čtyř řetězový lištový podlahový dopravník, brzdy 2 hadicové pneumatické, kloubový náhon v ceně, silniční osvětlní.

Výrobce: Ursus
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Kód: GTYTAN

Tytan
Rozmetadla chlévské mrvy na tandemové nápravě, vyjma menších objemů. Gilotína, pohon podlahového dopravníku plynulý, pomocí hydromotorů, pohon rozmetacího ústrojí vývodovou hřídelí, mechanická podpůrná noha, kardan. Vhodná náhrada za již dosluhující rozmetadla RUR 5

Výrobce: UNIA
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH
 

Kód: GUPR


UPR -
Licence od Novozélandské společnosti (www.transpread.com)TRANSPREAD, která vyrábí rozmetadla od roku 1951. Ročně je vyrobeno přes 2000 kusů rozmetadel.
Zásobník je vyroben z oceli o tloušťce 3 mm z důvodu snížení váhy stroje a povrchově upraven nátěrem. Na dne zásobníku je 12mm plastový povrch, na kterém nedochází k uchycení rozmetaného materiálu. Profilovaná rámová konstrukce, horní závěs 40mm, ruční brzda, 2 okruhové brzdy se zátěžovým regulátorem, podpůrné kolo, konstrukční rychlost 40 km/h, šířka řetězového dopravníku 500 (730)mm, řetěz se posouvápo plastové podložce síly 12mm, mechanický třírychlostní pohon řetězového dopravníku ostruhovým kolem, 36 kg/ha - 5000 kg/ha dle pracovního nastavení, rozmetací kotouče z 3mm oceli RA EX 400, která se používá na výrobu zimních radlic, průměr talířů 62 (72) cm, talíře jsou poháněné hydraulicky, hydraulický pohon rozmetacích kotoučů s mechanicko-hydraulickou regulací v rozmezí otáček 0 až 1600 ot/min s možností nastavení rychlosti každého kotouče zvlášť. Uzávěr při hraničním rozmetání, mechanické dávkování v 150 možnostech od 2 do 300 mm, 2 okruhy z traktoru, tachometr, světelná instalace.

Výrobce: POMOT Chojna
Expedice 1-2 dny

1 Kč
1 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole